Wie zijn wij

afb_136_131243 afb_136_138823

Marwin Coehoorn
Marwin is eigenaar van Midden Friesland AssurantiŽnen allround adviseur voor bedrijven en particulieren.
marwin@mfa.nu

Sander de Visser
Sander is werkzaam bij ons kantoor als schade-adviseur voor zowel particulieren als bedrijven. Daarnaast onderhoudt hij de contacten met verzekeraars en zorgt ervoor dat de randvoorwaarden binnen het bedrijf goed zijn om ons vak goed uit te voeren.
sander@mfa.nu

Eelco Schrijver
Sinds 2013 is Eelco werkzaam bij ons kantoor als allround adviseur zakelijk. Hij werkt voornamelijk vanuit huis, Lelystad, zodat hij het midden van Nederland kan bedienen.
eelco@mfa.nu

Indah Sugiono
Indah is verantwoordelijk voor onze financiŽle administratie en polisverwerking. Indah heeft accountancy gestudeerd en zorgt dat onze cijfers en betalingen kloppen.
indah@mfa.nu

Gonda van der Veen
Gonda is binnen ons bedrijf ook verantwoordelijk voor het afhandelen van uw schades en het aanvragen en verwerken van zakelijke en particuliere verzekeringen. Gonda is begin 2012 bij Midden Friesland AssurantiŽn begonnen als stagiaire. Inmiddels heeft Gonda haar Wft diploma's behaald en is zij sinds september 2013 bij ons in dienst.
gonda@mfa.nu††

Linda van der Veen
Linda is binnen ons bedrijf ook verantwoordelijk voor het afhandelen van uw schades en het aanvragen en verwerken van zakelijke en particuliere verzekeringen. Linda is begin 2014 bij Midden Friesland AssurantiŽn in dienst gekomen. linda@mfa.nu

Ronald Hof
Ronald is onze part time netwerkbeheerder. Ronald zorgt dat al onze pc's en server goed up to date blijven.